26 Kasım 2013 Salı

Red Carpet Look ve Real Techniques Fırçalar


 Merhabalaar ,
Yeni videomu yukarıda görüyorsunuz. Youtube'ta makyaj videosu izleyenler Pixiwoo'yu biliyorlardır. Samantha Chapman'ının bu makyajını denedim. Elimdeki malzemelerle bu şekilde benzetmeye çalıştım. Kırmızı ruju kullanabileceğiniz alternatif bir makyaj olduğunu düşünüyorum. Hatta göz makyajını aynı bırakıp ruj renklerini isteğe göre değiştirebilirsiniz çünkü her renge adapte olabilecek bir makyaj.
Videoda göreceğiniz Real Techniques fırçaların Travel Essensials takımını Kozmela'dan aldım. Öyle yurt dışı sitelerinden almaktansa önce denemek için buradan aldım. Sanırım bu fırçaların bir kaç çeşidini de  alacağım :) Özellikle Expert Face Brush'ı çok merak ediyorum. Bu aldığım setteki fondoten fırçasının yapısı ince ve küçük olsa da uygulama başarısı oldukça iyi. Ki ben The Balm'ın fırçasını kullanıyordum şimdi kaliteyi tattım diyebilirim. Expert Brush kimbilir nasıldır diyorum.
Neyse setteki diğer fırça allık ve pudra için kullanılabilecek olanı. Allık kullanmayı yeni yeni seviyorum ve bu fırçayla uglamak gerçekten fark yaratıyor bence. Dağıtma özelliğinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Hazırda Eco Tools'un pudra fırçası olduğu için bende ben bu fırçayı allık için kullanıyorum aynı zamanda boyut olarak küçük geldi yani tam olarak pudra için değil gibi.
 Son fırça shadow yani gölge fırçası.Gözlerim için yaptığım makyajlarda olmazsa olmazım gölge bu fırçayla daha da zevkli hale geldi çünkü çok pigmentli olmayan bir ürünü bile çok güzel uygulamanızı sağlıyor. Benim ilk hafta izlenimim bu şekilde oldu. Kesinlikle beğendim. İstediklerim listesine Starter Set'i de ekledim. Çünkü yapılarını çok beğendim. Eğer yurt dışından alıp sorunsuz elime ulaştı diyenleriniz varsa yorumlarınızı bekliyorum. Diğer fırçaları denemek için can atıyorum.
Herkese iyi haftalar :)
 

Hi,

Here is my new video. If you watch makeup videos on Youtube, I guess You know Pixiwoo well. I tried Samantha Chapman's this makeup. I tried my best with stuff all I have. I thınk this one might be a good option for red lipstick. Also, As the eye makeup remains same, changing the color of lipstick might be an option too. Because this one is a kind of that can settle any color. I've bought Travel Essensials set of Real Thecnic recently. And I guess will buy some too. I am really satisfied with them. Especially I can't hide my coriousty for Expert Face Brush. Foundation Cream brush has thick and small structure but it is so usefull. I think Expert Brush must be excellent to use too. The other brush of set is for applying blusher and powder. And I can say it makes difference. And the last one ''shadow brush'' is my essential. It is much funnier to apply shadow with this brush. Cause it succesful even using much pigmented products. As I can say my first week impressions were positive. I loved quality and usefulness of products. Also added Starter Set on my wishlist too.

Happy weekend everybody :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder